Bułgaria - ABC Kupującego

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W BUŁGARII?
Rynek nieruchomości bułgarskich charakteryzuje się dynamicznym i perspektywicznym rozwojem. Turystyka oraz nieruchomości to główne ogniwa bułgarskiej gospodarki. W żadnym z innych krajów europejskich nie znajdą Państwo nieruchomości z dostępem do morza w tak atrakcyjnych cenach jakie kształtuję się na rynku bułgarskim. Z roku na rok infrastruktura nadmorskich kurortów polepsza się, dzięki czemu wartości nieruchomości rośnie z sezonu na sezon. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku bułgarskim jak i polskim. Posiadamy szeroką ofertę sprzedaży apartamentów, domów, gruntów oraz lokali komercyjnych takich jak: bary, restauracje, hotele, centra Spa. Posiadamy ofertę z rynku pierwotnego jak i wtórnego, dzięki czemu możemy sprostać Państwa oczekiwaniom w wyszukaniu najatrakcyjniejszej oferty dla Państwa. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się jak najlepiej doradzić i pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Organizujemy wyjazdy inwestycyjne oraz nie pobieramy prowizji od Kupujących! Oferujemy także możliwość wynajmu oraz opieki nad zakupionym apartamentem z gwarantowanym corocznym zyskiem. Dochody z wynajmu w zależności od sezonu kształtują się na poziome 5-8 % rocznie z ceny zakupionej nieruchomości.

KIEDY LECIEĆ?
Najlepszą porą, by polecieć do Bułgarii jest okres od maja do września. Lata bywają gorące i suche, więc dobrym wyborem może być wiosna i wczesna jesień, największe tłumy zjeżdżają jednak nad Morze Czarne na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy pogoda jest niemal niezmienna, dominują 30-stopniowe upały i bezchmurne niebo. Ma to też swoje odzwierciedlenie w wyższych cenach. Bułgaria to także dobre miejsce do uprawiania sportów zimowych. Sezon narciarski trwa tutaj od grudnia do kwietnia. Góra Witosza na południowych obrzeżach Sofii jest najchętniej uczęszczanym przez narciarzy miejscem. W marcu organizuje się tam międzynarodowe zawody w slalomie i slalomie gigancie.

PROCES INWESTYCJI
Kupno nieruchomości w Bułgarii jest relatywnie łatwym procesem. Jesteśmy po to, aby pomóc profesjonalnie w wyborze optymalnie najlepszej nieruchomości spełniającej oczekiwania naszych Klientów. Pierwszym etapem jest telefoniczny lub mailowy kontakt z naszym biurem, wówczas przedstawimy naszym klientom najlepsze oferty pod kątem lokalizacji, ceny i pewności inwestycji. Następnym krokiem jest ustalenie terminu przylotu lub przyjazdu. 

Gwarantujemy:
- bezpłatny transport z lotniska
- profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji.

Odbieramy naszych klientów z lotniska, zawozimy do hotelu. Od pierwszego kontaktu z naszym biurem będziecie Państwo pod stałą opieką naszego pracownika, który w profesjonalny sposób zaprezentuje wszystkie interesujące nieruchomości i odpowie na dowolne pytanie. Jeśli zdecydujecie się na zakup apartamentu, działki czy też domu, zapewniamy obsługę formalno-prawną przy przeprowadzeniu transakcji. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na bułgarskim rynku nieruchomości, dzięki temu znamy dobrze dość duże grono deweloperów. Daje to nam możliwość przeprowadzenia dobrej negocjacji cenowej  i zmniejszenia ceny na korzyść naszych klientów.

Gdy wybiorą Państwo nieruchomość należy wpłacić zaliczkę rezerwacyjną (1000-2000euro). Następnie podpisuje się umowę przedwstępną. Można umowę podpisać w momencie dokonywania rezerwacji lub w  terminie do 2 tygodni od wpłacenia rezerwacji; cena nie  zmienia się od momentu wniesienia depozytu. Po zapłaceniu całej należności następuje u notariusza przeniesienie własności lokalu. Koszty notarialne wraz z podatkiem państwowym, rejestracją w sądzie rejonowym wynoszą około 5%. Zapewniamy na akcie notarialnym przysięgłego tłumacza języka polskiego .

My jesteśmy z klientem od początku do końca. To znaczy, że po podpisaniu aktu notarialnego organizujemy opiekę nad nieruchomością, czy też dzięki współpracy z wieloma  międzynarodowymi i  renomowanymi biurami turystycznymi organizujemy wynajem nieruchomości.

Nie mamy żadnych ukrytych opłat. Nie płacą nam Państwo prowizji a kupują Państwo przy profesjonalnej, w języku polskim obsłudze i po takich samym cenach, jak bezpośrednio od dewelopera.

 
NASI PARTNERZY